2021 m. lapkričio 27-28 dienomis Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko tarptautinis meninės gimnastikos turnyras (VIII International Tournament in rhythmic gymnastics “Warsaw Autumn 2021”). Jame dalyvavo gimnastės iš Lenkijos, Latvijos, Lietuvos, Ukrainos, Rusijos, Rumunijos ir Kataro. Mūsų gimnazijos mokinė Austėja Peseckaitė (5 kl.) Pre Junior grupėje atlikdama pratimus su kamuoliu ir lanku užėmė III vietą. Austėja atstovauja Vilniaus meninės gimnastikos klubui „EM Talents“, jos trenerės – Erika Čipkienė ir Natallia Sihalava (trenerė iš Baltarusijos).
Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi Austėjos pasiekimais ir sveikina ją iškovotos III vietos proga!

