Mokslo metų pradžia Paluknio „Medeinos“ gimnazijoje

Kaip džiugu vėl grįžti į mokyklą!

Šiais mokslo metais gimnazijos duris pravėrė net 14 pirmokėlių, kuriuos į pažinimo šalį ves jų pirmoji mokytoja Aušra Kuchanauskienė, o paskutinį rugsėjį gimnazijoje pasitiko 12 abiturientų kartu su auklėtoja Natalija Pumputyte.

Mokytojus,  mokinius ir jų tėvus pasveikino renginio viešnios – Trakų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Regina Žukienė ir Paluknio bendruomenės „Dienmedis“ pirmininkė Alina Rizgelienė. Sėkmingų mokslo metų bendruomenei linkėjo gimnazijos direktorius Vytautas Gustas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė, IV G klasės vadovė Natalija Pumputytė ir pirmokų mokytoja Aušra Kuchanauskienė.

Šventės organizatoriai abiturientai pasveikino visus, dalyvaujančius šventėje, kalbėjo apie savo siekius ir pareigas. Kad mažiausieji mokinukai pirmokai būtų drąsesni, abiturientai jiems įteikė po dovaną. O pirmokėliai, padedant mokytojoms Aušrai Kuchanauskienei ir Laimai Samosionokienei, atliko dainelę apie mokyklą, kurioje mokysis rašyti ir skaičiuoti.

Aidint pirmajam skambučiui ir netylant plojimams, abiturientai naujuosius mūsų mokinius pirmokėlius išlydėjo į jų pirmąją pamoką.

Sėkmės visiems!

Su Rugsėjo pirmąja!

IV G klasės vadovė Natalija Pumputytė