Mokiniams – netradicinės klasės valandėlės

Vasario 26 d. 7 ir I G klasių mokiniams vyko netradicinės klasės valandėlės. Jas inicijavo klasių vadovės Kristina Ludavičiūtė ir Justyna Mackevič, o vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolanta Garbotovič.

Su 7 klasės mokiniais specialistė kalbėjosi apie paauglystėje vykstančius pokyčius. Aiškintasi, kokių bendravimo iššūkių kyla paaugliams, kai vyksta vidinė kova tarp norų ir galimybių, kai sprendžiant įvairias situacijas, tarp jų – ir konfliktines, priimami sprendimai, naudingi abiem pusėms. Mokiniai prisiminė ir pagilino žinias apie asmeninę erdvę, kaip ją reikia suprati, priimti bei atskirti.

I G klasės mokiniai klausėsi paskaitos apie sveiką mitybą ir kalorijų skaičiavimą. Jaunuoliai sužinojo, koks sveikos mitybos poveikis organizmui, kodėl labai svarbu pusryčiauti ir kaip apskaičiuoti savo dienos kalorijų poreikį. Be to, ragavo galimo pusryčių patiekalo, kurio sudėtyje – avižiniai dribsniai, čija sėklos, bananas, braškės ir augalinis pienas.

Užsiėmimai praplėtė mokinių žinias savęs pažinimo, bendravimo ypatumų ir sveikos mitybos klausimais.

Kristina Ludavičiūtė, 7 klasės vadovė
Justyna Mackevič, I G klasės vadovė