Mokiniai jėgas išbandė pilietiškumo egzamine

2026-05-14 visoje šalyje ir užsienyje  vyko Nacionalinis pilietiškumo egzaminas. Etikos mokytoja Leonora Daugudienė pasiūlė jame dalyvauti I G klasės mokiniams, tam skiriant etikos ir tikybos (mokytoja Raimonda Šiurytė) pamokas.

Tarp „Medeinos“ devintokų geriausiai pasirodė 5 mokiniai: Emilija Grigaitė ir Balys Jakavičius surinko po 30 taškų iš 33 galimų, Deivid Cybulskij ir Aronas Narkevičius – po 28 taškus, Gabrielė Vilčevskytė pelnė 22 taškus.

Sekdami vyresniųjų pavyzdžiu egzamine jėgas išbandė ir keletas aštuntokų, nors jie pilietiškumo pagrindų dar nesimoko.

Etikos mokytoja Leonora Daugudienė