„Medeinos“ mokiniai – respublikiniame floristikos konkurse

Gruodžio 13 dieną VU Botanikos sode vyko mokinių floristikos konkurso „Dūzgiam Kalėdas sode“ iškilminga ceremonija, kurios metu paskelbti rezultatai ir įteikti apdovanojimai laureatams. Konkurse 26 ugdymo įstaigoms atstovavo 56 mokiniai, o mūsų gimnazijai – 3. Tai Vilgelm Makutonovič (6 kl.), Orinta Karčiauskaitė (7 kl.), Gabija Bilinskaitė (II G  kl.). Juos konkursui ruošė mokytojos Natalija Mikulskienė ir Vida Lapėnienė.

Konkurso dalyviai, priskirti A grupei (5–8 kl. mokiniai), turėjo atsivežti paruoštus namų darbus – eglutės žaisliukus (nykštuko kepurėles), o organizatorių parengtoje vietoje vertinimo komisijos akivaizdoje pagal pateiktus reikalavimus sukurti kalėdinius vainikus. B grupės dalyvių (9–12 kl. mokiniai) namų darbas – floristinis paveikslas, o darbo vietoje mokiniai kūrė kalėdinį dovanos įpakavimą.

Įvertinus konkurso dalyvių darbus, I vieta A grupėje skirta mūsų gimnazijos šeštokui Vilgelmui Makutonovič  už eglutės žaisliuką „Sušildysiu nykštuką“ ir kalėdinį vainiką „Gerumo tiltai“, o II vieta – septintokei Orintai Karčiauskaitei. Gabija Bilinskaitė tarp B grupės dalyvių pelnė lankytojų prizą. Jos darbai – floristinis paveikslas ir kalėdinis dovanos įpakavimas.

Konkursantų darbus vertino floristai ir VU Botanikos sodo specialistai Natalija Učvatova, Monika Gervė, Paulius Šinkūnas, Vilma Slavinskaitė ir Aida V. Dobkevičiūtė.

Konkursą ir parodą organizavo VU Botanikos sodas, rėmėjai – Lietuvos floristų asociacija ir LUMINA parkas.

Anglų ir rusų kalbų mokytoja Natalija Mikulskienė