.
Kovo 4 d. direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė su gimnazijos pedagogais pasidalino š. m. vasario 23–27 d. stažuotės Norvegijoje metu įgytomis žiniomis.
Dalyvauti profesinio tobulėjimo renginyje, skirtame Trakų rajono mokyklų vadovams (direktoriams ir pavaduotojams), pakvietė Lentvario M. Šimelionio gimnazija. Ši stažuotė – tai viena iš TŪM (programa „Tūkstantmečio mokyklos“)
pažangos plano veiklų, kuria siekta tobulinti tinklaveikos ir bendradarbiavimo tarp švietimo institucijų sąlygų kūrimo kompetenciją, sudarant galimybę susipažinti su Norvegijos švietimo įstaigų taikoma tinklaveikos praktika per lyderystės kompetencijų stiprinimą organizuojant STEAM ir įtraukųjį ugdymą.
Kvalifikacijos kėlimo programą įgyvendino VšĮ „Mokymosi mokykla“, stažuotės metu grupę lydėjo ir edukacine-patyrimine veikla pasidalijo lektorė Enrika Benevičienė, su Oslo kultūriniu pavedu supažindino gidė Indrė Bennett.


