Medeiniečių sėkmė karatė varžybose

Lapkričio 28 d. vyko  Vilniaus karatė lygos (VKL) II etapo varžybos. Jose dalyvavo per 700 sportininkų iš visos Lietuvos, tarp jų – ir 4 mūsų gimnazijos moksleiviai. Medeiniečiams varžybos buvo sėkmingos – pirmąsias vietas iškovojo ketvirtokai Erikas Kazakevičius, Rokas  Ruškevič ir penktokas Deividas Januševskij, antrąją vietą – penktokas Saulius Peleckas.

Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi karatistų laimėjimais, sveikina varžybų prizininkus ir dėkoja treneriui Edgarui Čapskiui!