Lapkričio 28 d. vyko Vilniaus karatė lygos (VKL) II etapo varžybos. Jose dalyvavo per 700 sportininkų iš visos Lietuvos, tarp jų – ir 4 mūsų gimnazijos moksleiviai. Medeiniečiams varžybos buvo sėkmingos – pirmąsias vietas iškovojo ketvirtokai Erikas Kazakevičius, Rokas Ruškevič ir penktokas Deividas Januševskij, antrąją vietą – penktokas Saulius Peleckas.
Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi karatistų laimėjimais, sveikina varžybų prizininkus ir dėkoja treneriui Edgarui Čapskiui!

