Spalio 17 d. Rūdiškių gimnazijoje vykusiose Trakų rajono mokyklų žaidynių futbolo (5×5) varžybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos 3–6 kl. berniukų komanda. Pagal narių amžių medeiniečių komanda buvo pati jauniausia, tačiau kovėsi ryžtingai ir užėmė II vietą.
Visi prizininkai buvo apdovanoti asmeniniais medaliais, o komanda – diplomu. Sveikiname II vietos laimėtojus ir jų trenerį Olegą Kricun!


