Medeiniečiai – Nacionaliname aplinkosaugos egzamine

Spalio 24-ąją minima Tarptautinė klimato kaitos diena. Ta proga rengiamas  Nacionalinis aplinkosaugos egzaminas, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos 8 ir I G kl. mokiniai, paskatinti mokytojų Raimondos Šiurytės ir Danutos Pansevič.

Geriausiai iš medeiniečių 7–9 klasių moksleivių kategorijoje pasirodė Agneta Dobrodzejus (8 kl.) ir Gabija Bilinskaitė (I G kl.). Kaip plačiosios visuomenės kategorijos dalyvė egzamine savo jėgas išbandė ir mokytoja Raimonda Šiurytė.

Nuo 2022 m. Žaliosios politikos instituto rengiamu egzaminu siekiama didinti visuomenės aplinkosauginį sąmoningumą. Kartu dalyviai turi galimybę plėsti žinias, bei įgyti naujų įgūdžių klimato kaitos, rūšiavimo, žiedinės ekonomikos, energetikos, gyvosios gamtos temomis.