Laisvės gynėjų diena gimnazijoje

Sausio 13 d. gimnazijoje vyko Laisvės gynėjų dienai skirti renginiai. Pirmos pamokos pradžioje – visuotinė pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“ (iki 2023 m. – „Atmintis gyva, nes liudija“). Jos  organizavimu rūpinosi istorijos mokytojas Dainius Kuchanauskas. Vėliau pamokose, klasių valandėlėse buvo kalbėtasi apie Sausio 13-ąją ir jos reikšmę. Žiūrėti vaizdo pasakojimai apie Sausio 13-osios atgarsius pasaulyje, parlamento gynybą ar tiesioginė transliacija iš Seimo „Sausio 13 tada ir dabar“.

Organizuota ir tradicinė kraujo donorystės akcija – tai nuo 2014 m. vykstančio prasmingo gimnazijos ir Nacionalinio kraujo centro (NKC) bendradarbiavimo pavyzdys. Akcijos sumanytojas – mokytojas Dainius Kuchanauskas. Nuo 2023 m. su NKC Donorystės organizavimo skyriaus donorų organizatore Ieva Samulėne dėl akcijos tariasi gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė.

Šįkart, kaip ir ankstesniais metais, palukniečiai buvo aktyvūs, tad už paaukotą kraują dėkojame 18 gimnazijos ir Paluknio kaimo bendruomenės narių: Boženai Senkanec, Ivonai Grigienei, Robertui Vilčevskiui, Irenai Charukevič, Astai Prišmontienei, Irenai Misiūnienei, Vytautui Gustui, Barbarai Valiangienei, Galinai Antonevič, Erikai Stankevič, Mečislavui Stankevič, Jovitai Nedveckai, Renatai Krasovskai, Neringai Krutikovienei ir pirmąkart donorais tapusiems gimnazijos mokiniams  Sandrai Proškinai, Maksimui Proškinui (III G kl.), Gabrielei Markevič ir Silvestrui Tamaševskiui (IV G kl.).

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui