2022-05-01 gimnazijos aktų salėje vyko koncertas „Motina, man saulė Tavo vardą mena“, skirtas Motinos dienai. Koncerte pasirodė ir mūsų gimnazijos atstovės – merginų vokalinis ansamblis (vadovė Jovita Dovsevičiūtė) ir mergaitės, kurios šoka pedagogės Tautvilės Zailskienės vadovaujamame kolektyve. Koncerto iniciatorė – Trakų kultūros rūmų Paluknio padalinio kultūrinių renginių organizatorė Ivona Grigienė.