Klasės valandėlė Paluknio bibliotekoje

Kovo 9 dienos popietę šeštos klasės mokiniai auklėtojos Justynos Mackevič iniciatyva keliavo į Paluknio biblioteką. Artėjant Kovo 11-ajai svarbu sugrįžti į praeitį ir prisiminti tos dienos reikšmingus įvykius bei asmenis, todėl šis užsiėmimas – tai siekis skiepyti meilę Lietuvai, skatinimas didžiuotis savo šalimi ir nuveiktais dideliais darbais.

Užsiėmimo pradžioje trumpai prisiminti istoriniai įvykiai: Aukščiausiosios Tarybos rinkimų tikslas, svarbiausios to meto asmenybės: pirmininkas ir sekretorius, balsavę deputatai, sudarę Aukščiausiąją Tarybą ir taip tapę Kovo 11-osios akto signatarais. Antrojoje užsiėmimo dalyje mokiniai dalyvavo viktorinoje, kurią sudarė klausimai, susiję su Lietuvos Nepriklausomybės Aktu ir žmonėmis, kurių atkaklumo dėka šiandien džiaugiamės laisve. Mokiniai drąsiai ir užtikrintai atsakinėjo į viktorinos klausimus – pademonstravo ne tik žinias, bet ir išreiškė meilę savo kraštui. Jų pastangos buvo įvertintos atminimo dovanėlėmis.

Užsiėmimą organizavo ir vedė Paluknio bibliotekos vyr. bibliotekininkė Danutė Nekulsian. Renginio dalyviai jai dėkingi už informatyvų ir įdomų užsiėmimą.

Justyna Mackevič, 6 klasės vadovė