Ketvirtokai – susitikime su rašytoja

Gegužės 21 d. ketvirtokai ir jų klasės vadovė Neringa Krutikovienė dalyvavo Paluknio bibliotekos vedėjos Danutės Nekulsian organizuotame susitikime su rašytoja Igne Zarambaite. Rašytoja atvyko net iš Šilutės, kad mažiesiems skaitytojams pristatytų vieną paskutiniųjų savo kūrinių. Tai 2022 m. išleista knygelė „Debesėlis“, pasakojanti apie berniuko Aisčio ir balandžio Debesėlio draugystę, padėjusią Aisčiui įveikti baimes ir ryžtis smagiam nuotykiui.

Po knygelės pristatymo autorė atsakinėjo į mokinukų užduotus klausimus, organizavo kūrybiškumo dirbtuvėlės. Jų metu trečiokai gamino atvirukus, papuoštus balandžio ir debesėlių aplikacijomis.

Savo įvairiapusiškumu, veiklumu ir kūrybingumu garsėjanti rašytoja Ignė Zarambaitė skaitytojų ir literatūros kritikų įvertinta už vaikams skirtas knygas „Emilio laiškas“, „Slapta laiškų rašymo agentūra“, „Pašto pelyčių nuotykiai šiaurėje“ ir kt.

Gimnazijoje vykęs susitikimas paskatino mokinukus domėtis autore bei jos kūryba, lavino vaizduotę ir estetinį suvokimą.

Tie, kurie susidomėjo Ignės Zarambaitės knygelėmis, jų ras Paluknio bibliotekoje.

Pradinio ugdymo mokytoja Neringa Krutikovienė