Balandžio 17–18 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai Danielius Virganavičius (3 kl.) ir Dominykas Linkus (4 kl.) kartu su kitais FM (futbolo mokyklos) „Vilniaus Vytis“ auklėtiniais dalyvavo tarptautiniame vaikų futbolo turnyre Isbergues mieste (Prancūzija). Turnyre varžėsi berniukų komandos ir iš Belgijos, Rumunijos bei Prancūzijos.
Tarp 20 komandų „Vilniaus Vytis“ užėmė 6 vietą. Berniukai ne tik kovojo futbolo aikštelėse, bet ir smagiai pramogavo bei pamatė daug įdomių Prancūzijos ir kitų šalių miestų ir vietų. Berlyne aplankytas zoologijos sodas, Drezdene – vandens atrakcionų parkas, Paryžiuje – jo įžymybė Eifelio bokštas.
Už šią įsimintiną kelionę dėkojame jaunųjų futbolininkų treneriui Olegui Kricun!




