Gruodžio 14 d. prie gimnazijos keletui valandų sustojo mobilus muziejus-autobusas – „Muziejus ant ratų”. Šis iš Kauno atriedėjęs autobusas yra Lietuvos švietimo istorijos muziejaus (LŠIM) projektas, pristatantis inovatyvią, vizualiai patrauklią ir patogią naudoti edukacinę programą, skirtą praturtinti Lietuvos istorijos bei švietimo istorijos žinias.
Autobuse 6–8, I G kl. mokiniams vyko netradicinės istorijos pamokos, kurias vedė gidės-edukatorės Kamilė ir Ala. Šįkart
mokiniai buvo pakviesti į XVI amžių pasigilinti, kaip LDK teritorijoje formavosi švietimas.