Įsimintinas spektaklis Vilniaus Kameriniame Teatre

2014-12-11 grupė mokytojų ir vyresniųjų klasių mokinių vyko į Vilniaus Kamerinį Teatrą. Žiūrėjo spektaklį „Kai žmonės vaidino Dievą…!“, pastatytą pagal F. Goodrich, A. teatras 3Hacketto ir V. Kesselman pjesę „Anos Frank dienoraštis“.

Ana Frank – realiai gyvenusi žydų mergaitė, nuo trylikos metų rašiusi dienoraštį. Antrojo pasaulinio karo metais ji pateko į koncentracijos stovyklą ir ten 1945 m., nesulaukusi 16-ojo gimtadienio, mirė. Anos dienoraštį po karo išleido jos tėtis Otas Frankas.

Spektaklis „Kai žmonės vaidino Dievą…!“, kaip ir pats dienoraštis , atskleidė vaikiškos, bet išmintingos mergaitės Anos (jos vaidmenį atliko aktorė Sima Tarvydaitė) išgyvenimus ir rūpesčius sprendžiant jaunatviškas bei išlikimo problemas, kartu ir visos Frankų šeimos dramą.

Žiūrovų, abejingų skaudžios istorijos liudijimui Vilniaus Kamerinio Teatro scenoje, nebuvo.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui