Gegužės 11 dieną gimnazijoje pirmą kartą apsilankė gamtininkas, gamtos fotografas, ornitologas, laidų apie gamtą kūrėjas Marius Čepulis. Susitikimą su žinomu gamtininku organizavo gimnazijos tėvų tarybos atstovė Snieguolė Grybienė.
Svečias pradinių klasių mokiniams vedė netradicinę gamtos mokslų pamoką – edukacinį užsiėmimą „Gyvūnai ir jų fotografija“. Renginys buvo įdomus ir nuotaikingas, nes
specialistas kartais net šmaikščiais anekdotiškais pasakojimais auditorijai pristatydavo Paluknio apylinkėse ir kitose Lietuvos vietose dažniausiai pastebimus gyvūnus – žvėris, roplius, vabalus, varliagyvius ar paukščius.
Mokiniai išgirdo daug įdomių faktų, grožėjosi gyvūnų fotografijomis, uždavė rūpimų klausimų, net pasimatavo maskavimuisi skirtus drabužius. Laikas su gamtininku praėjo labai greitai. Pamokos pabaigoje direktoriaus
pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė už iniciatyvą organizuojant renginį padėkojo Snieguolei Grybienei, o direktorius Vytautas Gustas įteikė svečiui padėką už prasmingą ir įkvepiantį susitikimą. Mokiniai gamtininkui Mariui Čepuliui atsidėkojo nuoširdžiais aplodismentais ir skubėjo į kitas pamokas. Buvo gerai nusiteikę ir džiaugsmingai dalinosi naujai įgytomis žiniomis.
Pradinio ugdymo mokytoja Neringa Krutikovienė


