Gruodžio 17 dieną gimnazijos VGK kvietimu susitikti su I–II G klasių mokiniais atvyko Vilniaus aps. VPK Trakų r. PK bendruomenės pareigūnės Vlada Černienė ir Aneta Bubelevičienė. Aktų salėje susirinkusiai auditorijai viešnias pristatė gimnazijos socialinė pedagogė Leonora Daugudienė.
Pareigūnės vaizdžiai ir išsamiai papasakojo apie nepilnamečių teisinę atsakomybę už alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų, tarp jų – ir energetinių gėrimų, vartojimą, atsakė į gimnazistų klausimus