Gimnazistai – Vilniaus universitete

2022-03-02 UKC  koordinatorės Vidos Lapėnienės iniciatyva II-IV G kl. mokiniai apsilankė Vilniaus universitete. Ekskursijos metu išklausyta universiteto istorija, pabuvota gražiausiose vietose: Filologijos fakultete, Rektoriaus auloje, bibliotekoje, Joachimo Lelevelio salėje, seniausioje universiteto architektūrinio ansamblio dalyje – astronomijos observatorijos Baltojoje salėje, Šv. Jonų bažnyčioje ir išpuoselėtuose kiemeliuose – Didžiajame, Observatorijos, M. K. Sarbievijaus. Universiteto atstovė gimnazistams pristatė studijų kryptis ir programas, papasakojo apie stojimo procesą, įvairias galimybes studijuojant, pateikė daug kitos būsimiems studentams vertingos informacijos.

Vida Lapėnienė, UKC koordinatorė