Gimnazistai supažindinti su Jaunimo savanoriška tarnyba

Spalio 28 d. į gimnaziją atvyko Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos JST (Jaunimo savanoriškos tarnybos) koordinatorė Justina Krauledaitė ir Lentvario jaunimo centro jaunimo darbuotojos-specialistės Vitalija Burdienė bei Rusnė Jankovskienė. Viešnios susitiko su II-IV G kl. mokiniais. Tikslas – jaunuolius supažindinti su JST – intensyvia 6 mėn. trukmės savanorystės programa 14–29 m. amžiaus asmenims.

Susitikimo metu mokiniams buvo pristatyta jaunimo savanoriškos tarnybos programa, veiklos, tikslai ir kompetencijos. Renginio dalyviai sužinojo, kokie yra JST savanorių ir kuratorių įsipareigojimai, registracijos žingsniai, įsitikino, kad JST programa – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Simona Maksimec, IV G kl. mokinė