Gegužės 5 dieną Trakų pradinėje mokykloje vyko rajoninis ketvirtų klasių mokinių lietuvių kalbos (diktanto ir viktorinos) konkursas „Aš moku rašyti“. Konkursu siekiama
skatinti mokinius domėtis gimtąja kalba, tobulinti rašymo įgūdžius ir stiprinti pasitikėjimą savo jėgomis.
Renginyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos ketvirtokų komanda, kurią sudarė 5 mokiniai. Skaistė Peleckaitė ir Olivija Chalaburdo savo raštingumą tikrinosi rašydamos diktantą, o Eimantas Šupelis, Ignas Asadauskas ir Gabija Aliukonytė drąsiai atstovavo savo mokyklai atsakingai atlikdami literatūrines užduotis viktorinos konkurse.
Dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis. Padėka įteikta ir ketvirtokų mokytojai Laimai Samosionokienei.
Medeiniečiai dėkingi Trakų pradinės mokyklos mokytojams už puikų konkurso organizavimą, šiltą ir malonų priėmimą.
Laima Samosionokienė, pradinio ugdymo mokytoja