2019 m. balandžio 27-ąją VšĮ „Krembliai“, Grybautojų asociacija ir Trakų miškų urėdijos Ropėjos girininkija pakvietė į tradicinę, jau 12-ąkart Lietuvoje organizuojamą akciją „Darom“ ir į taip pat 12-ąjį nacionalinį miškasodį. Žinoma, kad pirmieji į kvietimą atsiliepė mūsų gimnazijos direktorius Vytautas Gustas, atvykęs su dukra Dalia ir anūke Ana Marie bei direktoriaus pavaduotojas Vytenis Daugudis ir socialinė pedagogė Leonora Daugudienė – visi garsiosios grybautojų komandos „Krembliai“ nariai. Dalyvavo ir kiti komandos nariai – Tomas Kieras, Mečislovas Grudinskis. Grybautojų asociacijos atstovai Saulius Peleckas, atvykęs su mažaisiais Airidu ir Sauliuku, Bronislovas Aliukonis – ne tik Grybautojų asociacijos nariai, bet ir mūsų gimnazijos pradinukų tėveliai.
Susirinkusieji išklausė Dainiaus Taukio, Valstybinių miškų urėdijos Trakų regioninio padalinio vyr. miškininko, sveikinimo ir, lydimi Ropėjos girininko Kęstučio Mikulsko bei jo pavaduotojo Roberto Lekstučio, patraukė sodinti pušelių. Visi išmoko teisingai naudotis sodikliais, sužinojo, kad kirtavietės 1 ha apsodinimui reikalinga 5000 sodinukų. Kartu mišką sodino vilniečiai – eurokomisaras Vytenis Povilas Andriukaitis su Trakų socialdemokratais ir Linas Kukuraitis, socialinės apsaugos ir darbo ministras su ministerijos darbuotojais.
O „Kremblių“ komandos ir grybautojų asociacijos nariai, apsodinę jiems skirtą plotą, dar pamiškėse surinko 17 maišų šiukšlių. Pietaujant „Žvirgždės“ poilsiavietėje visiems dar ir užkukavo gegutė.
Leonora Daugudienė, „Kremblių“ komandos narė