2025-05-02 gimnazijos mokiniai ir mokytojai pakvietė mamas, močiutes ir globėjas į minėjimą „Tokia šioj žemėj Tu viena!..“ Jis surengtas gegužės pirmąjį sekmadienį švenčiamos Motinos dienos proga.
Pirmosios renginio dalies vedėjai Gabija Bilinskaitė (II G kl.) ir Balys Jakavičius (8 kl.) pabrėžė, kad Motinų meilė – didelė galia, suteikianti sparnus pakilti į gyvenimo aukštumas ir jėgų įveikti visas negandas. Vėliau į sceną
buvo kviečiami jaunieji atlikėjai. Vieną pasirodymą keitė kitas. Programa buvo įvairi, nes žiūrovai išvydo ir skaitovus, ir dainininkus, ir šokėjus, ir muzikantus, ir net karatistus. Scenarijų kūrė ir individualius bei kolektyvinius mokinių pasirodymus ruošė tiek „Medeinos“ pedagogės Kristina Ludavičiūtė, Laima Samosionokienė, Jovita Dovsevičiūtė-Antanaitė, Justyna Mackevič, tiek Rūdiškių muzikos mokyklos mokytojos Oksana Pesliakienė, Valentina Kavaliauskienė bei studijos „Šokantys vaikai” vadovė
Tautvilė Zailskienė. Prieš prasidedant antrajai minėjimo daliai visas mamas pasveikino gimnazijos direktorius Vytautas Gustas. Mokiniams jis priminė, kad mamas reikia ne tik gerbti, bet ir nepamiršti joms padėti namų ruošoje – bent jau pusryčius ir pietus pagaminti.
Antroji dalis – tai įspūdingas technologijų projekto – mados kolekcijos „Antras gyvenimas“ – pristatymas. Skambant muzikai pademonstruota 7 suknelių kolekcija, kuria siekta
parodyti, kaip iš pirmo žvilgsnio nereikalingos medžiagos gali virsti unikaliais kūriniais. Kurdami sukneles I–II G kl. dizaineriai Gabija Bilinskaitė, Agneta Dobrodzejus, Evelina Garbotovič, Gabija Garbatovičiūtė, Vytė Gedrimaitė, Andrėja Angelina Marcinkevič ir Mantas Jurkevičius siekė atkreipti dėmesį į tvarumą ir atsakingą vartojimą, paaiškinti, kad mada gali būti draugiška aplinkai. Sukneles scenoje demonstravo penktokės Elžbieta Garbotovič, Augustė Siniavskaitė ir aštuntokės Emilija
Grigaitė, Lukrecija Juchnevič, Gabija Ieva Tomaševičiūtė, Rugilė Varankevičiūtė, Gabrielė Vilčevskytė, o joms talkino III G kl. džentelmenai Arnas Grigas bei Deimantas Gželko. Projekto iniciatorė ir vadovė – technologijų mokytoja Vida Lapėnienė.
Šis renginys – nepakartojama proga mamoms pasidžiaugti ir savo, ir kitų vaikų kūrybiškumu, o vaikams – pasidalinti savo pasiekimais ir nuveiktais darbais su gausiai susirinkusia gimnazijos bendruomene.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė








