Gegužės 31 d. mūsų gimnazija aktyviai įsijungė į Trakų miesto šventę „Trakų vasara 2024“. Vytauto Didžiojo krantu vadinamoje viešojoje erdvėje vyko švietimo mugė „Atrask! Kurk! Įkvėpk!“ ir koncertas „Sveika, vasara!“
Mugėje gimnazija prisistatė mokytojos Godos Gujienės parengtu reklaminiu stendu, III G kl. mokinio Dominyko Milevskio sukurtu begarsiu filmuku (šventės dalyviai jį galėjo stebėti televizoriaus ekrane), mokytojų Vidos Lapėnienės ir Natalijos Mikulskienės kartu su mokiniais pagamintomis įspūdingomis
dekoracijomis-gėlėmis, knygų skirtukais. Susidomėję lankytojai turėjo galimybę pasklaidyti gimnazijos metraščius, pasivaišinti šalta žolelių arbata ir net gauti dovanų įvairių žolelių arbatos mišinių. Sulaukta daug svečių, tarp jų – ir Seimo narės Editos Rudelienės. Ypatingas svečias – tai fotografas iš Rūdiškių, pateikęs dar negirdėtų faktų apie Paluknio geografinius objektus. Ilgiausiai viešėjęs svečias – tai mokinys iš Lentvario. Jis gurkšnojo šaltą arbatą ir atidžiai stebėjo reklaminį videofilmą apie gimnaziją.
Koncerto metu daugelis susižavėjo mūsų gimnazijos pasirodymu. Muzikos mokytojai Jovitai Dovsevičiūtei-Antanaitei atliekant dainą „Švelnumas“ (muzika – A. Raudonikio, žodžiai – E. Selelionio), 7 klasės mokinė Austėja Peseskaitė žiūrovus stebino savo šokiu – meninės gimnastikos pratimu su kamuoliu ir kaspinu. Šį numerį parengti padėjo mokytoja Rūta Gustienė. Austėjos pasirodymą stebėjo į šventą ją atlydėjusi mama Jurgita Perstiniavičiūtė.
Geras oras, džiugi nuotaika, bendruomeniškumo jausmas… Visi – ir dalyviai, ir svečiai – tą dieną mėgavosi šventės akimirkomis.
Rūta Gustienė, anglų kalbos mokytoja


