Lapkričio 12 d. gimnazijos VGK iniciatyva tradiciškai prasidėjo „Tolerancijos dienos“. Tądien paskelbta apie akciją „Gerumo lašelis“, kurios įžanginė dalis – visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Jolantos Garbotovič paskaita „Vėžys“ 7, 8 ir I G kl. mokiniams. Specialistė mokinius supažindino su ligos ypatumais, priežastimis, rūšimis, sergamumo statistika, būdais, kurie gali sumažinti riziką susirgti vėžiu. Paskaitos klausytojai apie klastingą ir sunkią ligą sužinojo daug naudingos informacijos.
Lapkričio 13-oji – Pasaulinė gerumo diena – gimnazijoje buvo skirta iniciatyvai „Gerumo lašelis“. Šis renginys organizuotas reaguojant į Lietuvos vaikų vėžio asociacijos „Paguoda“ kvietimą paremti vėžiu sergančius vaikus. Tai gerumo ir atjautos akcija! Juo labiau, kad dar prieš tai mokiniai savo klasėse diskutavo apie gyvenimą, apie ligą, galvojo, ko palinkėti gali sergantiems savo bendraamžiams.
Nuo pat ryto medeiniečiai pasipuošė žalios spalvos drabužiu ar aksesuaru, ligoniukams skyrė savo palinkėjimus, o į tam skirtą dėžutę dėjo pinigines aukas.
Iniciatyvos įgyvendinimu rūpinosi direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė, jai talkino socialinė pedagogė Leonora Daugudienė, mokytojai Liudmila Maksimec, Stanislovas Samosionokas, klasių auklėtojai, raštinės vedėja Vilma Trombačik ir III G kl. mokiniai Sandra Proškina, Rugilė Siniavskaitė, Arnas Grigas, Deimantas Gželko.
Akcijos metu surinkta ir į „Paguodos“ sąskaitą pervesta 550,17 Eur.
Džiugu, kad gimnazijos bendruomenė jautriai reagavo į kvietimą ir parodydama
gerumą pagal galimybes parėmė vėžiu sergančius vaikus!
Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

















