Gamtos mokslų pamoka netradicinėje aplinkoje

Kovo 26 d. ketvirtokai, lydimi mokytojos Linos Ganevičienės, nuvyko į prekybos centrą „Europa“, kuriame surengta tropinių drugelių paroda.

Edukacinio užsiėmimo metu sužinota daug įdomių faktų apie nuostabius įvairiaspalvius vabzdžius. Mokiniai stebėjo drugelių vystymosi ciklą, stengėsi suprasti jų gyvenimo būdą ir vaidmenį gamtoje. Ketvirtokams apsilankymas parodoje – tai ir galimybė iš arti pamatyti įvairias drugelių rūšis, ir patiems dalyvauti kūrybinėse veiklose.

Edukacija praturtino mokinių žinias, kartu įkvėpė juos dar labiau domėtis gamta.

Pradinio ugdymo mokytoja Lina Ganevičienė