2022-02-21 sulaukta edukacinių konkursų „Olympis 2021 – rudens sesija“ organizatorių siuntinuko. Jame buvo dovanos konkurse dalyvavusiems 4 ir IV G kl. mokiniams bei jų dalyvavimą organizavusiems mokytojams.
Geriausiai pasirodė ir I laipsnio diplomais apdovanoti ketvirtokai Rojus Peseckas (lietuvių kalba ir matematika), Paulina Jakštaitė (biologija), Goda Perstiniavičiūtė (anglų kalba) ir abiturientai Simona Maksimec (lietuvių kalba ir istorija), Agata Bartoševič (istorija) ir Martynas Aliukonis (fizika). Mokytojai Laima Samosionokienė, Aušra Kuchanauskienė, Vitalija Dovydėnienė, Leonora Daugudienė ir Stanislovas Samosionokas rūpinosi, kad mokinių dalyvavimas konkursuose vyktų sklandžiai.
Edukacinių konkursų rudens sesijos metu dalyvavo 15 mūsų gimnazijos mokinių. Jie pasitikrino 6 dalykų – lietuvių ir anglų kalbų, matematikos, fizikos, biologijos ir istorijos – žinias. Organizatorių duomenimis, iš viso konkursuose varžėsi daugiau nei 27 tūkstančiai mokinių iš daugelio Lietuvos mokymo įstaigų.
Gimnazijai skirtas mokinių dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė


