Dalyvavome edukaciniame konkurse „Olympis 2015“

UAB „Advertis” vasario – kovo mėnesiais 1-12 klasių mokiniams organizavo edukacinius įvairių dalykų konkursus „Olympis 2015“. Pagrindiniai konkursų tikslai – sudominti mokinius mokomaisiais dalykais, skatinti mokinių mokymosi motyvaciją bei paįvairinti mokymosi procesą.

Šįmet lietuvių kalbos mokytojų Liudmilos Maksimec ir Vitalijos Dovydėnienės iniciatyva konkurse dalyvavo dešimt 5, 8, III kl. mūsų gimnazijos ugdytinių. Visi jie, atlikdami įvairias įdomias užduotis, siekė pasitikrinti lietuvių kalbos ir literatūros žinias.

Džiaugiamės apdovanotųjų diplomais ir padėkomis rezultatais:

Giedrė Aliukonytė (8 kl.) – I laipsnio diplomas; Justina Ramaneckaitė (8 kl.) – I laipsnio diplomas; Gabija Mikulskaitė (11 kl.) – I laipsnio diplomas; Ana Buinovskaitė (5 kl.)III laipsnio diplomas; Simona Maksimec (5 kl.) – III laipsnio diplomas; Gabrielė Lėliūtė (8 kl.) – III laipsnio diplomas; Agata Bartoševič (5 kl.) – padėka; Donata Mickevič (5 kl.) – padėka; Julija Proškina (5 kl.) – padėka; Eva Vitkovska (5 kl.) – padėka.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė