2019-12-08 Vilniaus kolegijos sporto komplekso didžiojoje salėje vyko Vilniaus karatė lygos kyokushin karatė varžybų II etapas, kuriame varžėsi ir mūsų gimnazijos mokiniai. Savo amžiaus ir svorio kategorijų grupėse I vietas laimėjo Erikas Kazakevičius ir Rokas Ruškevič (2 kl.), II vietas – Karolis Ruškevič (8 kl.) ir Donatas Aliukonis (I G kl.). Gimnazijos bendruomenė sveikina varžybų laimėtojus bei jų trenerį Edgarą Čapskį!