Baigiamajame programos renginyje – ir „Medeinos“ patirtis

Sausio 20 d. vyko baigiamasis organizacijos „Ugdymo meistrai“ vykdytos ilgalaikės programos „MOKYKLŲ BE PRIKLAUSOMYBIŲ KLUBAS“ renginys – „Gerųjų patirčių popietė“.

Nuotoliu vykusioje popietėje pasisakė švietimo įstaigų atstovai. Pranešimą apie Paluknio „Medeinos“ gimnazijos patirtį skaitė mokytojos Justyna Mackevič ir Kristina Ludavičiūtė.

Beveik 3 mėnesius trukusi programa padėjo pedagogams, mokinių tėvams, sveikatos priežiūros specialistams daugiau sužinoti apie paauglių priklausomybes bei būdus, padedančius užkirsti joms kelią.

Dėkojame Trakų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui (VSB) už galimybę nemokamai dalyvauti prevencinėje „Ugdymo meistrų“ programoje.

 Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui