Birželio 21 dieną ugdymo procesas baigėsi 5–8, I–II G klasių mokiniams. Iš ryto jie bendravo su auklėtojais. Tai paskutinė jų klasės valandėlė prieš atsisveikinant – priešaky du gražūs vasaros mėnesiai.
Vėliau vyko mokslo metų uždarymo šventė. Gimnazijos direktorius Vytautas Gustas pasidžiaugė turiningais ir sėkmingais mokslo metais. Padėkų raštų ir išsilavinimo pažymėjimų teikimo ceremoniją pradėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė. Ji po vieną kvietė aštuntokus ir II G klasės mokinius, o direktorius jiems įteikė pagrindinio ugdymo programos pirmosios dalies baigimo ir pagrindinio išsilavinimo pažymėjimus. Daugelis mokinių buvo apdovanoti padėkos raštais už labai gerą ar gerą mokymąsi, pavyzdingą elgesį, aktyvų dalyvavimą popamokinėje veikloje, atstovavimą gimnazijai
įvairiuose konkursuose, olimpiadose, varžybose, projektuose.
Kalbėjo II G klasės vadovė Liudmila Maksimec. Ji palinkėjo savo auklėtiniams ir kitiems mokiniams turiningai praleisti vasarą, būti sveikiems ir sėkmingai sulaukti ateinančių mokslo metų. Pabrėžė, kad kiekvienas, kuris labai stengiasi, gali įveikti visus iškilusius sunkumus.
Sveikinimo žodį savo vyresniesiems draugams tarė bei saldžią dovaną jiems įteikė I G
klasės atstovės Gabija Bilinskaitė ir Andrėja Angelina Marcinkevič.
Gimnazijos vadovai už sunkų, įtemptą, bet prasmingą darbą padėkojo klasių vadovams, dalykų mokytojams, o mokinius pasveikino sulaukusius vasaros atostogų ir palinkėjo, kad atostogos būtų saugios ir smagios.
„Pagaliau atostogos!“ – gimnazijos koridoriuose dar ilgai aidėjo džiaugsmingi mokinių balsai.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė











