Atvirų durų diena gimnazijoje

Š. m.  gruodžio 5-ąją gimnazija organizavo atvirų durų dieną.

Nuo pat ryto pagal įprastą tvarkaraštį 1-8 ir I-IV G klasėse vykstančiose pamokose galėjo apsilankyti ir mokinių tėvai. Dalyvavusieji matė, kaip pamokose bendrauja mokytojai ir mokiniai, galėjo įvertinti savo vaikų elgesį bei pasirengimą pamokoms, taip pat įsitikinti, ar jų vaikai pamokose yra saugūs, sulaukia reikiamo mokytojų dėmesio. Norintys galėjo individualiai susitikti su klasių vadovais ar dalykų mokytojais.

Po pamokų labiausiai besidomintys geografija mokytojai, vyresnių klasių mokiniai ir tėvai sugužėjo į aktų salę, kurioje mokytojas Robertas Šalna skaitė paskaitą „Naujoji Zelandija – pasaulis miniatiūroje“. Susirinkusiems buvo įdomu išgirsti įtaigų, vaizdine informaciją grįstą pasakojimą apie tolimą, mažai kam pasiekiamą salų valstybę Ramiajame vandenyne.

Vėliau vyko koncertas, nuteikęs prieškalėdiniam susikaupimo laikotarpiui. Bendruomenė klausėsi smuikininko Gedimino Dalinkevičiaus ir gitaristo Simono Bušmos atliekamų klasikinės muzikos kūrinių. Programą paįvairino mokytojos Jovitos Dovsevičiūtės vadovaujamo gimnazijos vokalinio ansamblio pasirodymas.

Bendruomenės dėmesio sulaukė ir sporto renginiai. Pirmiausia – gimnazijos mokinių, kyokushin karatė klubo „Atemi“ narių, pasirodymas, kuriam pasirengti padėjo treneris Edgaras Čapskis. Vėliau – ir draugiškos tinklinio varžybos tarp mokytojų ir mokinių. Šį kartą entuziastingai vykusiose varžybose nugalėjo mokytojai.

Atvirų durų dienos gimnazijoje – jau įprastas reiškinys. Šį kartą mokinių tėvai pagal poreikį galėjo stebėti ne tik ugdomąsias, bet ir kultūrines bei aktyviu judėjimu grįstas veiklas, kuriose dalyvauja jų vaikai. Be to, ne vienam pravertė individualūs pokalbiai su pedagogais.

Vitalija Dovydėnienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui