Rugsėjo 9-ąją gimnazijos 6-8, I-IV G kl. mokiniams buvo suorganizuota išvyka į du parkus – Aukštaitijos nacionalinį ir Žalvario. Ši kelionė – tai pažangių mokinių skatinimo priemonė.
Pagrindinis išvykos organizatorius geografijos mokytojas Robertas Šalna ne tik pasiūlė turiningą maršrutą, bet ir profesionaliai atliko gido darbą. Jam talkino mokytojai Vida Lapėnienė, Rūta Gustienė ir Dainius Kuchanauskas.
Mokiniai aplankė Labanoro girios pažintinį taką ir apžvalgos bokštą, Ginučių malūną, Ladakalnį, Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų centrą Palūšėje. Didžiulį įspūdį keliauninkams paliko Žalvario parko pramogos ir edukacinis parko savininko Algirdo Nomeikos, tęsiančio savo tėvo, parko įkūrėjo, darbą, pasakojimas.
Kelionė yra projekto „Kokybės krepšelis“, kuris įgyvendinamas Europos socialinio fondo lėšomis, dalis.
Anglų kalbos mokytoja Rūta Gustienė


