2020-02-14 gimnazijoje vyko XXV laidos abiturientų šimtadienis. Svečius pasitiko ir emblemomis juos papuošė II G klasės mokiniai, padedami auklėtojos Leonoros Daugudienės. Šių metų šventės, kurią rengė III G klasė su auklėtoja Natalija Mikulskiene, tema – „Disko 80-90”.
Gimnazistės Kamilė Kraulaidytė ir Patricija Mušinskaitė entuziastingai vadovavo egzaminuojamiems abiturientams, tad šie turėjo galimybę atlikti daug įvairių užduočių ir pademonstruoti parengtus namų darbus. Šokių konkurse „Šok su manimi“ poros sukosi valso, tango, salsos, makarenos, polkos, lambados, hiphop‘o ir ančiukų šokio ritmu. Karaokė dainų konkurse tarpusavy rungtyniavo 2 komandos, jos atliko dainas lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Viktorina „Muzikos pasaulyje“ buvo tikras išbandymas – abiturientai ieškojo teisingų atsakymų į klausimus apie populiariausias 80-ųjų žvaigždes, madą ir muzikos industrijos istoriją.
„Egzaminams“ pasibaigus, vertinimo komisijos pirmininkas gimnazijos direktorius Vytautas Gustas tarė iškilmingą žodį ir abiturientams įteikė pusatestačius. Šventės organizatoriai – III G klasės mokiniai – abiturientams taip pat pateikė staigmeną – metų nominacijas ir saldžius prizus. Renginio metu kalbėjo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Vitalija Dovydėnienė, Paluknio bendruomenės pirmininkė Alina Rizgelienė, seniūnijos specialistė Jolanta Rainska, abiturientų tėveliai Anželika Lėlienė, Jolanta Aliukonienė ir Jolanta Garbotovič. Daug emocijų abiturientams sukėlė nuoširdi klasės vadovės Natalijos Pumputytės kalba.
Neabejotina, kad ši mokyklinė šventė ilgai išliks abiturientų atmintyje.


