Gegužės 28 d. gimnazijos VGK iniciatyva įvyko I–II G klasių mokinių susitikimas su NVO „Ugdančių patirčių namai“ direktoriumi psichologu Kristijonu Žičkumi. Svečias su gimnazistais kalbėjosi aktualia tema – apie karjerą ir jos planavimą.
Tai ne pirmas specialisto užsiėmimas gimnazijoje. Kovo 2 d. jis vedė užsiėmimą pedagogams „Pasitikėjimu grįsta santykių intervencija“, kurio metu pedagogai mokėsi
suprasti darbo su vaikais iš globos sistemos ypatumus.
Dėkojame šeiminių namų „Šv. Jono vaikai” direktorei Ritai Augutienei už tarpininkavimą dėl dėl užsiėmimų organizavimo!