Ugdymas karjerai: gimnazistai pabuvojo parodoje apie karjerą ir studijas

Kovo 28 d. grupė I–III G kl. mokinių apsilankė kasmetinėje karjeros ir švietimo mugėje „Karjera ir studijos Lietuvoje 2025” Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Medeiniečių išvyką į parodą organizavo bibliotekos vedėja Vida Lapėnienė.

Lankytojai galėjo susipažinti su aukštojo ir profesinio mokymo galimybėmis švietimo įstaigose visoje Lietuvoje, pabendrauti ir pasikonsultuoti su jau esamais studentais bei karjeros specialistais, pasiklausyti su karjeros planavimu susijusių pranešimų.

Gimnazistams apsilankymas parodoje – tai dar vienas svarbus žingsnelis, apmąstant savo ateities perspektyvas.

Bibliotekos vedėja Vida Lapėnienė