Gegužės 13 d. septintos klasės mokiniai, jų auklėtoja Justyna Mackevič ir bendraklasės Lukrecijos mama Loreta Juchnevič leidosi į turistinį žygį – ruošėsi apsistoti stovyklavietėje prie Meduvio ežero ir nakvoti palapinėse. Mokiniai buvo ryžtingai nusiteikę aktyviai praleisti laiką gamtoje.
Pirmoji žygio diena buvo saulėta. Septintokai maudėsi, plaukiojo vandens dviračiu, žaidė įvairius žaidimus su kamuoliu ir kitaip pramogavo. Buvimas gamtoje neįsivaizduojamas be skanaus maisto, todėl viena svarbiausių užduočių mokiniams –
patiems pasigaminti maisto. Juk toks maistas būna pats skaniausias, tad ir šį kartą jo akimirksniu neliko.
Naktį užklupęs lietus nesugadino stovyklautojų nuotaikos. Būnant drauge nugalėti visi sunkumai, o lietus, balos, šlapia žolė ir uodai visai nebaisūs. Norėjosi pasikalbėti, pasiguosti, pasidžiaugti…
Prieš paliekant stovyklavietę, išardytos palapinės, sutvarkyta aplinka. Grįžta tikintis, kad vasara dovanos dar daugiau įspūdžių.
Žygio dalyviai dėkingi bendraklasei Emilijai už iniciatyvumą ir rūpinimąsi poilsio vietos organizavimu.
Justyna Mackevič, 7 klasės vadovė


