Rugsėjo 25 d. gimnazijos pradinukai – 1, 2 kl. mokiniai – ir jų mokytojos Aušra Kuchanauskienė bei Laima Samosionokienė susitiko su Trakų rajono policijos komisariato Veikos skyriaus bendruomenės pareigūne Vlada Černiene.
Pirmiausia vyko teorinis užsiėmimas saugaus eismo temomis – peržiūrėta filmuota medžiaga, klausytasi paaiškinimų bei komentarų. Vėliau pereita prie praktikos: policijos bičiulis Amsis mokinukus palydėjo iki pagrindinės Paluknio gatvės. Ten prisimintos ir pakartotos taisykles, kaip saugiai eiti ir grįžti iš gimnazijos, kaip saugiai sustoti ties pėsčiųjų perėja, kaip saugiai ją pereiti. Stebint policijos pareigūnei ir Amsiui grupelėmis vaikai mokėsi tinkamai pereiti gatvę. Įsitikino, jog gatvėje reikia elgtis drausmingai, būti pastabiems – juk ne visi vairuotojai laiku ir tinkamai sustoja, todėl gali įvykti nelaimė.
Mokinukams labiausiai patiko tai, kad su Amsiu galėjo ne tik mokytis saugaus elgesio taisyklių, bet ir nusifotografuoti.
Renginio organizavimu rūpinosi socialinė pedagogė Leonora Daugudienė.
Socialinė pedagogė Leonora Daugudienė


