Padėka už dalyvavimą iniciatyvoje „Tolerancijos gatvė“

Lapkričio 21 d. gimnazija sulaukė padėkos už dalyvavimą pilietinėje iniciatyvoje „Tolerancijos gatvė“, skirtoje paminėti Tarptautinę tolerancijos dieną – lapkričio 16-ąją. Padėką pasirašė iniciatyvą organizavusios Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti vykdomasis direktorius Ronaldas Račinskas.

Komisijos siūlomose iniciatyvose gimnazija dalyvauja nuo 2014 m. Kasmet skelbiamas vis kitoks Tolerancijos dienos simbolis. Pavyzdžiui, 2024 m. simbolis – „Permainų vėjas“, 2023 m. – „Tolerancijos žibintas“, 2022 m. – „Tolerancijos namas“, 2021 m. – „Tolerancijos miestas“.

Jau ne pirmus metus dalyvavimas iniciatyvose – gimnazijoje VGK organizuojamų renginių, vykstančių TOLERANCIJOS DIENŲ metu, dalis. Į veiklas įtraukiami priešmokyklinukai ir visų klasių mokiniai, siekiant ugdyti tarpusavio supratimą, kantrybę ir pakantumą vienas kito atžvilgiu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė