Vasario 3 dieną Kaune vyko Lietuvos meninės gimnastikos taurės varžybos. Jose dalyvavo ir mūsų gimnazijos 6 kl. mokinė Austėja Peseckaitė. Besivaržydama tarp jaunių kategorijos dalyvių daugiakovėje (pratimas su kamuoliu ir kaspinu) mergaitė iškovojo III vietą.
Jaunių grupė buvo pati gausiausia – dalyvavo net 38 gimnastės iš visos Lietuvos.
Austėja atstovavo Vilniaus meninės gimnastikos klubui „EM Talents“, jos trenerės – Erika Čipkienė ir Natallia Sihalava, choreografas – Igoris Zaripovas.
Džiaugiamės Austėjos sėkme ir sveikiname ją iškovotos prizinės vietos proga!