Gruodžio 11–12 dienomis Gižicko mieste (Lenkija) vyko Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo (INTERREG) organizuota baigiamoji projekto „Ekologinis vandens tinklas – tarpvalstybinė upių ir ežerų apsaugos ir atgaivinimo koncepcija“ konferencija. Joje kartu su Trakų rajono savivaldybės bei kitų gimnazijų atstovais dalyvavo ir mūsų gimnazijos chemijos mokytoja Raimonda Šiurytė.
Konferencijoje buvo skaityti pranešimai „Ežerų stebėsenos
sistemos diegimo programa naudojant vandens dronus Gižicko, Kruklankių ir Trakų savivaldybių vandens telkiniuose“, „Ežerų eutrofikacija – priežastys ir pasekmės“ bei „Ežerų sanitarija“. Be to, pristatyta ir aptarta mobilioji programėlė „Didžiųjų ežerų kraštas“.
Projektas, prasidėjęs 2024-03-01, tęsis iki 2026-02-28.