Gegužės 27 dieną gimnazijos tinklininkų komanda (vadovas – Audrius Kazlauskas) dalyvavo turnyre, kurį organizavo Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokykla.
Komandą sudarė 8 nariai – I G kl. mokiniai Dominik Milevski, Mantas Paliulis, Jefim Romančik, Silvestras Tamaševskis ir II G kl. mokiniai Damian Garbotovič, Adomas Ramonas, Karolis Ruškevič ir Danielius Zachaževskij. Medeiniečiams pasisekė, nes tarp 6 turnyre dalyvavusių komandų užėmė I vietą.
Komanda buvo apdovanota pereinamąja taure, o kiekvienas dalyvis – medaliu.

