Medeiniečiai – rajoninių kvadrato varžybų prizininkai

Lapkričio 20 d. Onuškio Donato Malinausko pagrindinėje mokykloje vyko rajoninės kaimo vietovių kvadrato varžybos. Varžėsi keturių mokyklų komandos, tarp jų – ir mūsų gimnazijos komanda, kurią sudarė 3–5 klasių mokiniai.

Po atkaklių kovų medeiniečiai tapo varžybų vicečempionais – iškovojo II vietą. Komandą treniravo mokytoja Justyna Mackevič.

Bendruomenė dėkinga varžybose gimnazijai atstovavusiems mokiniams ir juos treniravusiai mokytojai.

Justyna Mackevič, pradinių klasių fizinio ugdymo mokytoja