Medeiniečiai rajoniniame Jaunųjų talentų konkurse

Gegužės 21-ąją Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis Jaunųjų talentų konkursas Jame dalyvavo šeimininkai – Kęstučio pagrindinės mokyklos mokiniai ir jaunieji talentai iš Paluknio vidurinės mokyklos, Lentvario Motiejaus Šimelionio, Henriko Senkevičiaus ir „Versmės“ gimnazijų, taip pat Trakų Vytauto Didžiojo, Onuškio Donato Malinausko, Rūdiškių ir Paluknio „Medeinos“ gimnazijų.

Mūsų gimnazijai atstovavo penktokių Miglės Dovsevičiūtės ir Anos Buinovskaitės duetas, Agatos Bartoševič, Simonos Maksimec ir Evos Vitkovskos trio ir solistė šeštokė Auksė Aliukonytė. Duetui ir solistei pianinu akompanavo vienuoliktokė Svetlana Viktorija Buinovskaitė.

Visos dainininkės  pasirodė neblogai, tik tarp dalyvių buvo jauniausios ir labai jaudinosi. Buvo ir technologinių dalyvavimo konkurse nesklandumų, kuriuos įveikti padėjo Svetlana. Nuoširdžiai jai dėkojame.

Išvykome nesulaukę konkurso rezultatų ir tik vėliau sužinojome, kad įveikti patyrusių varžovų nepavyko. Užtat įgijome patirties.

 O už nuvežimą į konkursą širdingai dėkojame Paluknio vidurinės mokyklos direktorės pavaduotojai ir socialinei pedagogei Liudmilai Narkevič bei mokyklos autobusiuko vairuotojui.

Leonora Daugudienė, socialinė pedagogė