Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Palukniečiai kasmet Vasario 16-ąją mini kartu! Tai viena iš dienų, kai susirenkama prisiminti prieš gerą šimtmetį vykusių tos dienos įvykių ir bendrai sudainuoti vieną dainą.

Šįmet Lietuvos Valstybės atkūrimo diena paminėta tos dienos išvakarėse – vasario 15-ąją. Gimnazijos kieme vyko pirmoji renginio dalis – visas Paluknio įstaigas ir organizacijas įtraukusi Trakų kultūros rūmų Paluknio padalinio organizuota pilietinė akcija „Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą“. Jos metu nuskambėjo bendra daina „Nupiešiu Lietuvą“ (I. Šeduikienės eilės ir muzika), vėliau gimnazijos ansamblio vokalistės Evelina Daukševič, Glorija Daukševičiūtė, Simona Maksimec, Agata Bartoševič, Ana Buinovskaitė, Miglė Dovsevičiūtė, vadovaujamas muzikos mokytojos Jovitos Dovsevičiūtės, atliko dar vieną dainą – „Mano vytis ir trispalvė” (V. Augustino muzika, Vytės Nemunėlio eilės). Apie Vasario 16-osios reikšmę kalbėjo mokiniai, šventės proga minėjimo dalyvius sveikino Paluknio seniūnė Marija Golubovska, Longino Komolovskio gimnazijos laikinoji direktorė Liudmila Narkevič, mūsų gimnazijos direktorius Vytautas Gustas ir Trakų kultūros rūmų Paluknio padalinio kultūrinių renginių organizatorė Ivona Grigienė.

Mūsų mažieji mokinukai įdėjo daug pastangų ir labai gražiai padeklamavo eilėraštukus, na, o visi susirinkusieji pajautė džiaugsmą, vienas kito artumą ir gaivų laisvės vėją!

Po minėjimo sporto salėje vyko Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai skirtos tinklinio varžybos tarp gimnazijos darbuotojų ir mokinių. Nugalėjo mokiniai. Jiems skirti džiaugsmingi plojimai!

8 kl. mokinė Glorija Daukševičiūtė