Kūrybinių darbų parodoje „Tau, Lietuva 2“

2026 m. vasario mėnesį dvi mūsų gimnazijos 6 klasės mokinės dalyvavo virtualioje kūrybinių darbų parodoje „Tau, Lietuva 2“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, Vasario 16-ajai, paminėti.

Parodos organizatoriai – Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centras ir Šiaulių švietimo kompetencijų centras – mokinius kvietė kūrybiniuose darbuose atskleisti meilę Lietuvai, pasitelkiant lietuvių liaudies ornamentikos elementus, tautinius simbolius, spalvas ir kompozicinius sprendimus. „Medeinos“ šeštokės Lėja Mažeikaitė ir Gabrielė Lepechova noriai įsitraukė į kūrybinį procesą. Gilinosi į ornamentų simboliką, analizavo jų reikšmes, žinias stengėsi pritaikyti savo darbuose – dekoruodamos Lietuvos žemėlapius. Dalyvauti konkurse mokines paskatino ir joms pasiruošti padėjo pedagogė Reda Vasiljevienė.

Vasario 19 d. mergaitės džiaugėsi sulaukusios parodos organizatorių padėkų.

Gimnazijos bendruomenė dėkoja Lėjai Mažeikaitei ir Gabrielei Lepechovai, kurios atsakingai besirengdamos parodai ir kruopščiai planuodamos kūrybinius sprendimus sukūrė originalius darbus.

Visų darbų nuotraukas galima pamatyti paspaudus nuorodą:  https://www.facebook.com/share/v/1F5xdSGeRW/

Logopedė-spec. pedagogė Reda Vasiljevienė