Vasario 13 d. po „Laisvės pamokų“ vyko dar vienas renginys – bendras mokinių tėvų ir pedagogų susirinkimas.
Jo metu Gimnazijos tarybos pirmininkė Jolanta Garbotovič auditoriją pasveikino artėjančios šventės – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – proga, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė aptarė mokinių I pusmečio mokymosi ir lankomumo rezultatus, gimnazijos veiklos kokybės įsivertinimo grupės pirmininko pavaduotoja
Justyna Mackevič pristatė 2025 m. įsivertinimo ataskaitą.
Tėvų tarybos pirmininkė Monika Knipienė pasidžiaugė aktyviu tėvų įsitraukimu į gimnazijos veiklas, pristatė naujai įkurtos asociacijos „Medeinos vizija“ tikslus, supažindino su asociacijos įkūrėjais.


