Lapkričio 22 d. gimnazijos 7 ir II G klasių mokiniams vyko klasių valandėlės, integruotos su tikybos ir etikos pamokomis. Mokytojos, klasių vadovės Leonora Daugudienė ir Raimonda Šiurytė pakvietė auklėtinius į filmų Tu prieš mane ir Angelas, velnio vaikas peržiūrą. Pirmasis – studijos Febas dar 2016-aisiais sukurta patyčių iš merginos istorija, antrasis – 2018 m. režisieriaus Mariaus Janulevičiaus filmas apie paauglį, išgyvenantį tėvų skyrybas.
Filmų peržiūra ir planuojamos refleksijos skirtos jau nuo 1999 m. Jungtinių Tautų iniciatyva kasmet lapkričio 25-ąją minimai Tarptautinei kovos su smurtu prieš moteris dienai. Tai – dar vienas Tolerancijos dienų 2024 gimnazijoje renginys.
Leonora Daugudienė, 7 klasės vadovė