Futbolo vaikščiojant turnyre – ir palukniečiai

Gegužės 20 d. Trakuose vyko futbolo vaikščiojant turnyras, kuriame dalyvavo visų rajono seniūnijų komandos – Trakų TAU (trečiojo amžiaus universiteto) skyriai. Tarp jų – ir Paluknio. Dalyvavo 11 atstovų, iš kurių 4 gimnazijos darbuotojai – direktorius Vytautas Gustas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė, mokytojos Rūta Gustienė ir Vaclava Klejevskaja. Moterų komandos „Paluknys“ vadovė – Marija Golubovska.

Varžytasi ne tik žaidžiant futbolą, bet ir individualiose rungtyse. Jose pasižymėję komandos nariai pelnė apdovanojimų, o kiekvienas dalyvavęs gavo dar ir turnyro dalyvio medalį.

Nuotaikingą, aktyvų gyvenimo būdą propaguojančią šventę surengė Trakų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (direktorė Violeta Lenkauskienė) kartu su Trakų švietimo centru (direktorė Nijolė Lisevičienė). Gražia iniciatyva pasidžiaugti ir dalyvių pasveikinti atvyko Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius. Renginyje apsilankė ir mero patarėja Evelina Kislych-Šochienė bei savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus specialistas Tomas Naktinis.

Iš turnyro palukniečiai grįžo puikiai nusiteikę, besidžiaugdami ne tik pelnytomis taurėmis, medaliais, kitais prizais, bet ir nešini gardžiu mero dovanotu šakočiu!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vitalija Dovydėnienė