Gegužės 31 dieną, pasinaudojant Kultūros paso galimybėmis, 7-8 klasių mokiniams gimnazijoje surengtas edukacinis užsiėmimas „Etno pamoka“. Renginio iniciatorė – technologijų vyr. mokytoja Vida Lapėnienė.
Į gimnaziją atvyko VšĮ Projektų studija (Kaunas) lektorės Rasa Vaikutytė ir Irena Gūžienė. Jos mokinius supažindino su verpsčių puošimo simbolika ir naudojamų simbolių reikšmėmis, paskirtimi. Praktinio užsiėmimo metu mokiniai turėjo galimybę sukurti verpstę dekoruodami įvairiausiais simboliais ir raštais. Ši
prasminga ir įdomi edukacinė veikla mokiniams labai patiko. Dalyvavimas užsiėmime skatino mokinių tautinę jauseną bei aktyvesnį domėjimąsi etnine lietuvių kultūra.